wieczorowy kurs sketch up w projektowaniu wnętrz od 6 kwietnia

Kurs obsługi programu Sketch up w projektowaniu wnętrz

 

Czego uczymy – zakres tematyczny zajęć:

  • poznanie interface i wszystkie opcje skp, wymodelowanie 1szt prostego mebla (komoda za pomocą funkcji push pull+ctrl), 1 szt. Mebla trudnego (np. Krzesło), nauka rysowania rzutu z góry, wyniesienie rzutu
  • nauka modelowania otworów drzwiowych, otworów okiennych, drzwi (różne style drzwi), nauka nakładania kolorów z biblioteki programu, dostosowywanie wielkości tekstury, nakładanie dowolnych zdjęć z internetu.
  • Modelowanie zabudów stolarskich np. Kuchnia + meble łazienkowe (wraz ze wstawianiem modeli zlewozmywaka itp) . Ściąganie mebli gotowych z 3D Warehouse, nauka edycji wielkości i koloru ściągniętych mebli gotowych. Nauka stawiania rzeczy równo na płaszczyźnie ziemi lub sufitu (lampy)
  • Techniki prezentacyjne: eksport jpg prosto z modelu, spacer 3d, ustawianie styli np. Szkicowych, ustawianie słońca i cienia. Kerkythea – przeniesienie pliku do skp 8+Kerkythea, przejście do prostego rendeoringu.

Uczestnicy zajęć zobowiązani są uczestniczyć w kursie z własnym laptopem. Niezbędne jest posiadanie myszki. Prosimy także o zapoznanie się z wymaganiami sprzętowymi :

https://sketchup.com.pl/informacje-o-sketchup#wymagania-systemowe

 

uczymy na wersji sketchup8 + make

 

koszt udziału > 760 zł brutto / os.

Zajęcia trwają 20 godz zegarowych i odbywają się wg harmonogramu :

6/9/13/16/20 kwietnia w godzinach 17 oo – 21 oo

 

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające zdobycie umiejętności.

Nr instytucji szkoleniowej: 2.22/00001/2018

 

Leave a Reply

Szkoła Projektowania Kappa - Kappaszkola.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress