Planowanie twojego biznesu w akcji, czyli Action Learning Twojej Kariery 28 października o 16 oo

Planowanie twojego biznesu w akcji, czyli Action Learning Twojej Kariery

28 października o 16 oo

 

Dla wszystkich naszych absolwentek, które:

  • chcą zaplanować krok po kroku swoją karierę
  • odważyć się spełniać swoje marzenia
  • chcą coś zmienić w życiu
  • czy po prostu „z głową” wejść na rynek

Serdecznie zapraszamy na planowanie twojego biznesu w akcji, czyli Action Learning Twojej Kariery, czyli usystematyzowane spotkania coachingowe w grupach.

Pierwsze spotkane będzie sesją wprowadzającą w sam proces i metodę, na którym zaznajomicie się także z najważniejszymi zasadami wprowadzania skutecznych zmian. Będziecie mieć okazję doświadczyć części procesu, sieciowania i wymiany doświadczeń.

Jak zawsze z tego typu pojęciami, również o Action Learning trudno jest „opowiadać”, bo Action Learning to metoda, której warto samemu doświadczyć. W skrócie można powiedzieć, że jest to nauka poprzez działanie oparte na refleksji własnej osoby oraz osób uczestniczących w sesjach.
Dzięki połączeniu coachingowego podejścia oraz doświadczenia poszczególnych osób w grupie, podczas spotkań Action Learningowych zyskuje się poczucie wpływu na zastałą sytuację, inspirację do pracy nad realizacją własnych marzeń i celów oraz motywację do podjęcia poszczególnych kroków. Ostatecznie dzięki systematycznym spotkaniom z refleksją wypracowuje się rozwiązania.

Brzmi enigmatycznie? Pewnie trochę tak 😉 Dlatego zapraszamy na spotkanie wprowadzające:

Towarzyszyć nam będzie pyszne domowe ciasto, aromatyczna kawa i gorąca herbata. Zadbamy o przyjazną atmosferę, tak aby dobrze nam się wspólnie pracowało. Po naszym spotkaniu każda z Was będzie już sama mogła opowiedzieć, o tym, czym jest Action Learning i dlaczego warto z niego korzystać. Zapraszamy!

Koszt biletu: 89 zł

 

Informacja o prowadzących :

Ewelina Włodarczyk – zajmuję się procesami design thinking, coachingiem, językami obcymi oraz metodyką i neurometodyką. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem, edukacją oraz kobietami w procesie zmiany. Od lat prowadzę własny biznes, dzięki temu wiem, jaką drogę trzeba przejść, aby z satysfakcją i bezpiecznie „być na swoim”. Lubię, gdy rzeczy mają sens.

 

Marta Wróbel – w swojej pracy łączę branżę kreatywną oraz szkoleniową. Od kilkunastu lat jestem czynną architektką, a od paru również aktywną trenerką i moderatorką procesów projektowych, takich jak np. Design Thinking czy Dragon Dreaming oraz procesów coachingowych metodą Action Learning. Na co dzień jestem współwłaścicielką pracowni projektowej Grupa Malaga oraz marki DoT Creative Doing &Thinking, w której współtworzę projekty rozwojowe i szkoleniowe. Z własnego doświadczenia, wiem z jakimi trudnościami wiąże się zaistnienie na rynku pracy. Stąd myślę, że mogę dobrze wesprzeć osoby, które właśnie rozpoczynają swoją własną historię w branży kreatywnej.

 

Leave a Reply

Szkoła Projektowania Kappa - Kappaszkola.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress