22 listopada od 17 30 – warsztaty HOME STAGING lifting wnętrz

serdecznie zapraszamy 22 listopada o 17 30 na warsztaty pt. :

Home Staging – czyli jak łatwo i tanio odmienić wnętrze domu lub mieszkania ?!

  • warsztaty dedykowane są wszystkim zainteresowanym nowym zawodem HomeStager, agentom nieruchomości, właścicielom mieszkań na wynajem, oraz osobom, które mają zamiar szybko i korzystnie sprzedać mieszkanie.

Home Staging polega na użyciu skutecznych technik dekoratorskich, by w prosty sposób odmienić styl, kolorystkę wnętrz i ułatwić sprzedaż mieszkania lub przy niewielkim nakładzie środków całkowicie odmienić styl zamieszkiwanych wnętrz !

Home Staging nie jest tradycyjnie pojmowaną architekturą wnętrz i różni się od niej tym, że jest to metoda tania, szybka i ukierunkowana na sprzedaż lub wynajem mieszkania za wyższą stawkę i znacznie szybciej niż pozostałych nieruchomości na rynku!

Uczestnicy naszego kursu dowiedzą się na czym polegazawód HomeStagera. Jak podnieść wartość nieruchomości nawet o 10% – 20 % małym nakładem pieniężnym Jakie są sposoby na odświeżanie nieruchomości na użytek własny / sprzedaż lub wynajem. Jak sprawić, aby wzrosło zainteresowanie nieruchomością.
Jak sprawić żeby pierwsze wrażenie osób zainteresowanych skusiło ich do kupna/wynajmu.

Szkolenie 4 godzinne.
cena warsztatów: 238,00 zł brutto/os < vat 23% >

  • rezerwacje miejsc  prosimy kierować mailem na poczta@kappaszkola.pl /
  • aby wziąć udział w powyższych warsztatach należy opłacić udział w formie przedpłaty na konto szkoły: 57 1140 2004 0000 3302 7726 1565 najpóźniej do 19 listopada. pracujemy w grupie do 12 osób.
  • zainteresowanym wystawiamy FV

Leave a Reply

Szkoła Projektowania Kappa - Kappaszkola.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress