hOME sTAGING – warsztat szkoleniowy 4 sierpnia

Home Staging – czyli jak łatwo i tanio odmienić wnętrze domu lub mieszkania ?!
Home Staging polega na użyciu skutecznych technik dekoratorskich, by w prosty sposób odmienić styl, kolorystkę wnętrz i ułatwić sprzedaż mieszkania lub przy niewielkim nakładzie środków całkowicie odmienić styl zamieszkiwanych wnętrz !

Home Staging nie jest tradycyjnie pojmowaną architekturą wnętrz i różni się od niej tym, że jest to metoda tania, szybka i ukierunkowana na sprzedaż lub wynajem mieszkania za wyższą stawkę i znacznie szybciej niż pozostałych nieruchomości na rynku!

Uczestnicy naszego kursu dowiedzą się na czym polega zawód HS – stylisty wnętrz. Jak podnieść wartość nieruchomości nawet o 10% – 20 % małym nakładem pieniężnym Jakie są sposoby na odświeżanie nieruchomości na użytek własny / sprzedaż lub wynajem. Jak sprawić, aby wzrosło zainteresowanie nieruchomością.
Jak sprawić żeby pierwsze wrażenie osób zainteresowanych skusiło ich do kupna/wynajmu.

może inspiracji, twórcza atmosfera i pomysł na biznes – gwarantowany!

Szkolenie 4 godzinne.
cena warsztatów: 238,00 zł /os

zgłoszenia należy wysyłać na poczta@kappaszkola.pl / obowiązuje przedpłata na konto szkoły.

Leave a Reply

Szkoła Projektowania Kappa - Kappaszkola.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress