spotkanie prezentacyjne możliwości Programu CAD Decor PRO 3.X

12 października o 16 00 > Serdecznie zapraszamy na spotkanie prezentacyjne możliwości Programu CAD Decor PRO 3.X, które poprowadzi Marcin Pietrzyk Product Manager

Program CAD Decor PRO 3.X to innowacyjny, profesjonalny program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i fotorealistycznej wizualizacji czy innych form prezentacji dowolnych wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch naszych popularnych systemów CAD Kuchnie i CAD Decor, czyli: projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji wnętrz, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, zarządzanie materiałami oraz teksturami, różnorodne bazy modeli 3D oraz specjalistyczne funkcjonalności Modułu Render PRO. Jak projektować wnętrza? Najlepiej z CAD Decor PRO!

obowiązuje rezerwacja miejsc mailem: poczta@kappaszkola.pl
ilość miejsc ograniczona!
udział w spotkaniu jest bezpłatny.
spotkanie odbywa się w siedzibie SPIIT Kappa AL Niepodległości 739/4 w Sopocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *