20 PAŹDZIERNIKA 16 00 – warsztaty HomeStaging – czyli jak to zrobić :)

Home Staging – czyli jak łatwo i tanio odmienić wnętrze domu lub mieszkania ?!
Home Staging polega na użyciu skutecznych technik dekoratorskich, by w prosty sposób odmienić styl, kolorystkę wnętrz i ułatwić sprzedaż mieszkania lub przy niewielkim nakładzie środków całkowicie odmienić styl zamieszkiwanych wnętrz !
Home Staging nie jest tradycyjnie pojmowaną architekturą wnętrz i różni się od niej tym, że jest to metoda tania, szybka i ukierunkowana na sprzedaż lub wynajem mieszkania za wyższą stawkę i znacznie szybciej niż pozostałych nieruchomości na rynku!

Uczestnicy naszego kursu dowiedzą się na czym polega zawód Home Stagera. Jak podnieść wartość nieruchomości nawet o 10% – 20 % małym nakładem pieniężnym Jakie są sposoby na odświeżanie nieruchomości na użytek własny / sprzedaż lub wynajem. Jak sprawić, aby wzrosło zainteresowanie nieruchomością.
Jak sprawić żeby pierwsze wrażenie osób zainteresowanych skusiło ich do kupna/wynajmu.

  • Szkolenie 4 godzinne.
    cena warsztatów: 238,00 zł /os
  • zapisy: poczta@kappaszkola.pl
  • ilość miejsc ograniczona! grupa max 14 osób
  • obowiązuje przedpłata na konto z tyt. rezerwacji miejsca – nr konta :
  • mbank 57 1140 2004 0000 3302 7726 1565

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *