Wyjątkowe Warsztaty Fotografii Kulinarnej z Iwoną Kowalską 19 października od 9 do 15 00

zapraszamy serdecznie !

Podczas kursu poznacie podstawy fotografii i stylizacji kulinarnej. Dowiecie się jak ładnie fotografować potrawy oraz  jak profesjonalnie je stylizować. Porozmawiamy o pomysłach, skąd czerpać inspiracje i co zrobić żeby nie powtarzać schematów. Dużo teorii, sporo praktyki, jeszcze więcej inspiracji.

 

 Prosimy o przyniesienie posiadanego sprzętu fotograficznego oraz (koniecznie)statywu.

Program zajęć

Teoria

  1. Fotografia kulinarna – rodzaje fotografii kulinarnej – trendy w fotografii kulinarnej – sprzęt – światło – kompozycja – perspektywa – przykłady zdjęć – domowe studio – zdjęcia w restauracji
  1. Stylizacja kulinarna – kolory, struktury, kształty – podkłady, tła, materiały, naczynia do stylizacji – tworzenie planu
  1. Jak nie robić zdjęć
  2. Programy do obróbki zdjęć
  3. Pomoc i inspiracje

Część praktyczna

Stylizacja zupy-kremu z dyni.

Przygotujemy dodatki do stylizacji potraw

Informacje o prowadzącej:

Iwona Kowalska – Fotografka i stylistka kulinarna. Zwyciężczyni Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Kulinarnej 2016. Na co dzień współpracuje z miesięcznikiem Kuchnia oraz restauracjami w całej Polsce. Współtworzyła projekty kulinarne takie jak Smaki Gdańska, Noc Restauracji czy Pomorskie Culinary Prestige. Prywatnie żeglarka i zapalona podróżniczka – wszędzie, gdzie jest, odkrywa nowe smaki i uwiecznia je na swoich fotografiach. Jej zdjęcia można obejrzeć na www.iwonakowalska.comhttps://www.instagram.com/iwonakowalska_foodstyling/

 

zajęcia odbywają się w Szkole Projektowania i Inicjatyw Twórczych Sopot, Al. Niepodległości 739/4

koszt udziału : 630 zł.

płatność w formie przedpłaty na konto szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *