22 luty 16 00 – HomeStaging, jak to zrobić ? warsztaty szkoleniowe w CityMeble Gdańsk

 

Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa oraz CityMeble Gdańsk zapraszają na : WARSZTATY Home Staging – czyli jak łatwo i tanio odmienić wnętrze domu lub mieszkania ?!

  • zajęcia odbędą się w Strefie Inspiracji / sala szkoleniowa Galerii City Meble Gdańsk Grunwaldzka 211 / 22 lutego o 16 oo/ Szkolenie 4 godzinne.
  • aby zarezerwować miejsce należy wysłać zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl
  • obowiązuje przedpłata za udział w szkoleniu, kwotę 238 zł należy przesłać na konto SPIIT Kappa nr 57 1140 2004 0000 3302 7726 1565

Home Staging polega na użyciu skutecznych technik dekoratorskich, by w prosty sposób odmienić styl, kolorystkę wnętrz i ułatwić sprzedaż mieszkania lub przy niewielkim nakładzie środków całkowicie odmienić styl zamieszkiwanych wnętrz ! Podczas zajęć postaramy się Was zainspirować trikami, trendami, pomysłami na ciekawą odmianę wnętrza.
Home Staging nie jest tradycyjnie pojmowaną architekturą wnętrz i różni się od niej tym, że jest to metoda tania, szybka i ukierunkowana na sprzedaż lub wynajem mieszkania za wyższą stawkę i znacznie szybciej niż pozostałych nieruchomości na rynku! Pokarzemy pomysły jak ten biznes prowadzić, jak radzić sobie w realiach rynkowych.

Uczestnicy naszego kursu dowiedzą się na czym polega znany i prestiżowy zawód Home Stagera. Jak podnieść wartość nieruchomości nawet o 10% – 20 % małym nakładem pieniężnym. Jakie są sposoby na odświeżanie nieruchomości na użytek własny / sprzedaż lub wynajem. Jak sprawić, aby wzrosło zainteresowanie nieruchomością.
Jak sprawić żeby pierwsze wrażenie osób zainteresowanych skusiło ich do kupna/wynajmu.

 

zapraszamy serdecznie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *