PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI PROGRAMU CADDEKOR Render Pro // UDZIAŁ BEZPŁATNY!! 22 luty o 9 oo w SPIIT Kappa

serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie : PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI PROGRAMU CADDEKOR PRO 3.X // UDZIAŁ BEZPŁATNY!! 22 luty o 9 oo w SPIIT Kappa

Uczestnicy spotkania będą mogli przekonać się na własne oczy o możliwościach programu!

Program CAD Decor PRO 3.X to innowacyjny, profesjonalny program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i fotorealistycznej wizualizacji czy innych form prezentacji dowolnych wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch naszych popularnych systemów CAD Kuchnie i CAD Decor, czyli: projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji wnętrz, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, zarządzanie materiałami oraz teksturami, różnorodne bazy modeli 3D oraz specjalistyczne funkcjonalności Modułu Render PRO. Jak projektować wnętrza? Najlepiej z CAD Decor PRO!
uwaga!

obowiązuje rezerwacja miejsc – ilość miejsc ograniczona!

rezerwacja mailem : poczta@kappaszkola.pl

Spotkanie poprowadzi Marcin Pietrzyk – Manager CadProjekt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *