Szkolenie Caddekor Render PRO i Dokumentacja techniczna 23 luty 9 00

Szkolenie Caddekor Render PRO i Dokumentacja techniczna

Uczestnicy spotkania mogą brać udział w szkoleniu z własnym komputerem z zainstalowanym programem Caddekor Render Pro 3x ; jeśli nie posiadasz programu na własność – nie martw się! Zapewnimy go na czas szkolenia, przychodzisz jednak z własnym laptopem – więc sprawdź : https://cadprojekt.com.pl/zasoby/pdf/wymagania/wymagania-systemowo-sprzetowe.pdf  >>> A zainstalujemy Ci program na czas szkolenia BEZPŁATNIE!

Program szkolenia :

  1. Zagadnienia wstępne oraz przygotowanie grupy do szkolenia. Przygotowanie projektu, na podstawie którego realizowane będzie szkolenie.3. Omówienie ustawień parametrów świateł.4. Omówienie ustawień właściwości materiałów (połysk, przezroczystość, odbicia, chropowatość, mapowanie wypukłości).5. Wykonanie wizualizacji podstawowej z zapisem efektu w formacie jpg.6. Omówienie funkcjonalności Modułu Render PRO z podziałem na obliczenia Radiosity oraz Path tracing.7. Wykonanie obliczeń Radiosity.8. Final Gathering – zastosowanie.9. Użycie metody obliczeniowej Ray tracing.10. Wykonanie zdjęcia w wizualizacji z wykorzystaniem obliczeń Radiosity.11. Eksport wizualizacji do aplikacji CAD Share-it oraz aplikacji obserVeR.12. Funkcje i zapis ścieżki kamery.13. Prezentacja projektu w postaci filmu AVI.14. Path tracing, omówienie funkcjonalności, porównanie z obliczeniami Radiosity.15. Wykonanie fotorealistycznej wizualizacji, zapis zdjęć po obliczeniach Path tracing.16. Wykonanie zdjęcia sferycznego – panorama 360, publikacja w mediach społecznościowych.17. Omówienie i zastosowanie tonacji barwnych.18. Omówienie filtrów.19. Wykonanie zapisu sekwencyjnego wizualizacji kilku widoków jednocześnie.20. Omówienie okna dokumentacji.21. Generowanie dokumentacji wg dostępnych szablonów.22. Omówienie funkcjonalności poszczególnych stron.23. Dodawanie kładów do wygenerowanych stron.24. Uzupełnianie dokumentacji o dodatkowe informacje, wczytywanie wizualizacji.25. Zamiana obiektów na symbole.26. Edycja i tworzenie tabelki.27. Zapis dokumentacji. Eksport dokumentacji do pliku pdf.28. Sprawdzenie wiadomości i pytania własne.

Koszt udziału: 590 zł brutto / os.  ( w tym VAT 23 % )

Szkolenie 5 godzinne

Zapisy : poczta@kappaszkola.pl / otrzymasz umowę kursu

Prowadzący : Marcin Pietrzyk

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *