Szkolenie wprowadzające Caddekor 22 luty od 10 30 15 30

Szkolenie wprowadzające

Caddekor Render Pro / Caddekor Kuchnie

 

Uczestnicy spotkania mogą brać udział w szkoleniu z własnym komputerem z zainstalowanym programem Caddekor Render Pro 3x ; jeśli nie posiadasz programu na własność – nie martw się! Zapewnimy go na czas szkolenia, przychodzisz jednak z własnym laptopem – więc sprawdź : https://cadprojekt.com.pl/zasoby/pdf/wymagania/wymagania-systemowo-sprzetowe.pdf

A zainstalujemy Ci program na czas szkolenia BEZPŁATNIE!

 

Program Szkolenia

 

  1. Zagadnienia wstępne oraz przygotowanie grupy do szkolenia.2. Podstawowe informacje o programie.3. Analiza projektu wnętrza, na podstawie którego będzie przeprowadzane szkolenie.4. Stworzenie pliku projektu.5. Tworzenie projektu w oparciu o Kreator Ścian.6. Podstawowa edycja narysowanych ścian, wstawianie ścianek działowych do narysowanego pomieszczenia.7. Omówienie interfejsu programu, poruszanie się po projekcie, praca z widokami.8. Omówienie i wprowadzanie elementów ścian (standardowe okna, drzwi, skosy, dodatki).9. Omówienie podstawowych funkcji rysunkowych, operacji na obiektach oraz punktów przyciągania.10. Aranżacja salonu, aneksu kuchennego, łazienki.11. Wstawianie szafy z wykorzystaniem narzędzia „Szafki”.12. Wstawianie elementów wyposażenia wnętrz oraz prosta edycja ich parametrów.13. Rysowanie elementów dowolnych przy użyciu ścieżki oraz narzędzi „Elementy dowolne”.14. Wizualizacja – informacje ogólne.15. Nakładanie i edycja tekstur, omówienie właściwości tekstur.16. Dodawanie własnych tekstur.17. Wstawianie widoku za oknem.18. Wykorzystanie modułu farb.19. Nakładanie płytek ceramicznych z wykorzystaniem paska „Płytki”.20. Przesuwanie płytek z wykorzystaniem punktów charakterystycznych.21. Podstawowe ustawienie parametrów świateł.22. Definiowanie świateł halogenowych (natężenie, zakres, kąt).23. Omówienie funkcjonalności modułu Render PRO.24. Wykonanie wizualizacji podstawowej z zapisem efektu w formacie jpg.25. Wykonanie eksportu wizualizacji do aplikacji CAD Share-it.26. Prezentacja projektu w postaci filmu AVI.27. Dokumentacja techniczna projektu, podstawowe informacje.28. Sprawdzenie wiadomości i pytania własne.

Szkolenie 5 godzinne

Koszt udziału : 590 zł ( w tym Vat 23 % )

Zapisy: poczta@kappaszkola.pl / otrzymasz umowę kursu

Spotkanie prowadzi : Marcin Pietrzyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *