Kurs Dekorator Wnętrz – Stylista Nieruchomości – edycja w dni powszednie od 26 lutego!

Kurs Dekorator Wnętrz – Stylista Nieruchomości

 

>>> zajęcia będą odbywały się w dni powszednie, w każdą środę i czwartek od 26 lutego do 16 kwietnia , w godzinach od 9 oo do 15 30 / 6 godzin zajęć dziennie  

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy kurs :

Formuła kursu powstała na bazie wieloletniego doświadczenia wykładowców Szkoły Kappa, a inspiracją do stworzenia kursu stałe się nowe możliwości rynkowe. Powstało wiele mieszkań i apartamentów na wynajem, a w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na kompetentnych Dekoratorów.

Ten Kurs jest również najodpowiedniejszą opcją dla wszystkich pasjonatów i hobbystów interesujących się tematyką aranżacji wnętrz, nie czujących jednak potrzeby głębokiej modernizacji i architektonicznego projektowania przestrzeni. Nie będziemy tu uczyć programów graficznych, rysunku architektonicznego czy materiałoznawstwa. Stawiamy na twórcze działania i własnoręczne wykonywanie aranżacji wnętrza w czasie rzeczywistym.

Kurs składa się z następujących bloków zajęciowych :

Aranżacja wnętrz

Zajęcia prowadzone przez projektantów wnętrz – wykładowców SPiIT Kappa

– style wnętrz jako źródło inspiracji ; trendy we wnętrzach (5)

– kolor we wnętrzu: psychologia koloru, geometryzacja wnętrz kolorem (5); styl a kolor; kompozycje kolorystyczne stołu; zastawy stołowe, praktyczne sposoby aranżacji stołu (5); farby , rodzaje farb, ich zastosowanie we wnętrzu (2)

– dekoracje ścienne, okładziny ścienne ; panel ścienny DIY/wezgłowie – czyli jak okiełznać taker J (4)

Oświetlenie wnętrz

– lampy DIY (5)

– jak oświetlać wnętrze, rodzaje lamp i źródeł światła (5)

Florystyka (praca na żywym materiale florystycznym – zapewniamy wszystkie materiały )

Zajęcia w ramach tego bloku tematycznego odbywają się pod opieką dyplomowanej florystki z ogromnym doświadczeniem zawodowym

– dekoracje florystyczne we wnętrzu : bukiet / kompozycje w szkle (4)

– ogrody w słojach (4)

– dekoracje świąteczne / okazjonalne (6)

– dekoracje stołu (4)

Szycie – tkanina we wnętrzu ( praca na tkaninach własnych kursantów; rodzaj i ilość do konsultacji z naszą krawcową; uszyty prace pozostają własnością uczestników )

Zajęcia w ramach tego bloku tematycznego odbywają się w pracowni krawieckiej SPIiT Kappa; pod opieką krawcowej, na profesjonalnych maszynach Brother

Nie wymagamy umiejętności szycia – zajęcia prowadzimy od podstaw

– obrusy i serwety (5)

– poszewki poduszek z lamówką (5)

– pokrycia kanap i krzeseł (10)

– zasłony, firany, rolety (16)

– kapy ozdobne na łoża (8)

Ilość godzin szkoleniowych: 96 (1 godz =60 min )
Cena kursu: 3790 zł brutto – płatność należy dokonać na podstawie umowy kursu min. Na 7 dni przed planowaną datą rozpoczęcia; na podstawie umowy kursu. Aby otrzymać umowę – prosimy o kontakt poczta@kappaszkola.pl * uwaga- ilość miejsc ograniczona – pracujemy w grupach do 12 osób
(w cenie kursu uwzględniono całkowity materiał florystyczny oraz inne materiały niezbędne do wykonywania ćwiczeń na zajęciach )
Absolwenci kursu otrzymują certyfikat Szkoły Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa; nr instytucji szkoleniowej 2.22.0001.2018; zgodny z MEN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *