#zostańwdomu

Szanowni Państwo,
 
w związku z sytuacją epidemiologiczną, zaleceniami rządu jak i obowiązującymi rozporządzeniami, ale także działając w trosce o naszych wykładowców i uczestników naszych kursów – Szkoła Kappa nie prowadzi do dnia 25 marca żadnych kursów i szkoleń.
 
Mamy nadzieję, że sytuacja epidemii w naszym kraju pozwoli nam wrócić do prowadzenia dla Was kursów już 26 marca.
 
Wszyscy obecni kursanci SPIIT Kappa będą kontynuować rozpoczęte kursy na bazie otrzymanych harmonogramów, z tymże zostaną one zmodyfikowane o dodatkowe dni i godziny z opuszczonych zajęć. Poinformujemy o tym poszczególne grupy w stosownym czasie.
 
Kursy które miały rozpoczynać się w terminach od 11 do 25 marca – przesuwamy daty rozpoczęcia tych kursów, o szczegółach informujemy także drogą mailową osoby z poszczególnych grup.
 
Mamy nadzieję, że solidarnie z #zostańwdomu jakoś to przetrzymamy, wytrzymamy i zdrowi spotkamy się już po okresie zagrożenia. 🙂
 
Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości.
SPIIT Kappa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *