Zawieszenie zajęć do 14 kwietnia!

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonym 20 marca 2020 stanem epidemii w naszym kraju, jak też rozporządzeniem MEN ; zajęcia w Szkole Kappa zostają zawieszone do 14 kwietnia 2020 r. Kierujemy się troską o zdrowie i życie naszych kursantów i kadry dydaktycznej. Nie chcemy w obliczu tej epidemii sprowadzać na Państwa stanu zagrożenia utraty zdrowia.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem w pełnym zdrowiu jak tylko zagrożenie minie.

Wszystkie kursy będą kontynuowanie po tym czasie przestoju i naszej kwarantanny, bez zmian programowych. Będziemy informować poszczególne grupy o nowych datach i godzinach zajęć jak tylko poukładamy harmonogramy.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z nami zarówno online, mailem poczta@kapppaszkola.pl lub bezpośrednio na podane poszczególnym grupom kontakty do opiekunów i wykładowców; jak i telefonicznie 601827211 . Można konsultować z nami wszelkie prace projektowe zadane podczas kursów, na bieżąco staramy się pomagać także w problemach technicznych w przypadku ćwiczeń komputerowych. Prosimy wysyłać do nas zdjęcia rysunków, szablonów odzieżowych lub wszelkich innych prac jeśli wymagają one naszej konsultacji. Będziemy dokładali wszelkich starań by pomagać i inspirować 😊

Mamy nadzieje, że ten czas, kiedy pozostajecie Państwo w domu, będzie sprzyjał mimo wszystko odrabianiu zadań twórczych i poszerzaniu wiedzy.

Będziemy także na bieżąco inspirować i proponować dodatkowe zadania Twórcze, publikacje branżowe i tutoriale za pośrednictwem naszego Facebooka.

Można tez do nas dzwonić też tak po prostu 😊 jeśli w izolacji czujecie się samotni. Będzie nam miło Was usłyszeć.

Serdecznie Pozdrawiamy,

Zespół SPIIT Kappa.

#zostańwdomu

Powołujemy się na:  Art. 165. KK

Oraz ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Na podstawie art. 46 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r.  o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz. 1239 i 1495 oraz z 2020 r. poz. 284, 322 i 374)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *