możliwość zmiany grupy – po epidemii

Szanowni Kursanci,
 
informujemy Państwa, że z racji tej przerwy i zawieszenia zajęć, którego nikt nie planował i trudno było się go spodziewać w nawet najbardziej abstrakcyjnych możliwych scenariuszach 🙁 ; chcemy wyjść na przeciw Wam wszystkim z następującą propozycją :
 
> jeśli ktokolwiek z uczestników po wznowieniu kursów nie byłby w stanie kontynuować zajęć z ważnych powodów, np zdrowotnych, rodzinnych ( spodziewamy się kilku noworodków w między czasie 🎉) lub na przykład ma obowiązki szkolne lub zawodowe itp. < WSZYSTKIM udostępnimy możliwość KONTYNUACJI Kursu wciągu 12 miesięcy od momentu przywrócenia zajęć, BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH. Po prostu, będzie można wybrać inną grupą, inny harmonogram i spokojnie dokończyć kurs, łapiąc moment i temat od którego się przerwało zajęcia.
Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie ułatwi Państwu życie ” po epidemii” i ograniczy stres związany z tym, że do końca nikt z nas nie jest pewny ile ta sytuacja jeszcze potrwa 🙁
 
XXX
trzymajcie się💪 zdrowo i w izolacji;
a wówczas szybciej zobaczymy się znowu razem.
<3 SPIIT Kappa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *