Zasady w SPIIT Kappa a Covid …

Drodzy obecni i przyszli kursanci. W niepewnych czasach pytacie jakie mamy procedury i jak wygląda kwestia udziału w kursach w związku z epidemią Covid.
 
Odpowiadamy zatem – w Szkole Kappa obowiązuje nas regulamin, który każdy uczestnik kursu otrzymuje wraz z Umową Kursu.
Zapisy w tym regulaminie mają na celu zapewnienie wszystkim uczestnikom naszych szkoleń komfort i bezpieczeństwo, oto niektóre z nich :
 
> Obowiązuje całkowity zakaz uczestnictwa w zajęciach osób z choćby lekkimi objawiamy przeziębienia, dotyczy to także wykładowców.
Jeśli ktoś ma objawy (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe) nie może
brać udziału w zajęciach. Nie możemy mieć jakichkolwiek wątpliwości. Liczymy w tej kwestii na pełne zrozumienie
i poszanowanie obaw. Jeśli uczestnik kursu nie może uczestniczyć w zajęciach z powodów zdrowotnych, organizator zapewni możliwość odrobienia zajęć w odpowiednim terminie w innej grupie szkoleniowej, bez żadnych kosztów dodatkowych.
Jeżeli w Twoim domu przebywa osoba na kwarantannie lub objęta izolacją, nie wolno brać fizycznego udziału w szkoleniu stacjonarnym.
> W przypadku jakiejkolwiek niedyspozycyjności wykładowcy Organizator, tj Szkoła Kappa zobowiązany jest do odwołania zajęć, jeśli nie będzie możliwe zorganizowane zastępstwa. W przypadku odwołania zajęć, harmonogram ulegnie zmianie, a Organizator wyznaczy dodatkowe dni szkoleniowe o czym poinformuje kursantów drogą mailową.
> Jeśli w czasie trwania kursu przepisu krajowe zostaną zmienione i zakazany zostanie udział w spotkaniach szkoleniowych, Szkoła Kappa zaproponuje uczestnikom przejście na nauczanie zdalne (online) w formie webinariów; jednakże uczestnik kursu nie ma przymusu wzięcia udziału w szkoleniu online, w takim przypadku zobowiązany jest poczekać na zniesienie zakazu, a Szkoła Kappa umożliwi mu kontynuacje w innej grupie szkoleniowej w trybie stacjonarnym po wznowieniu zajęć stacjonarnych. nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami dla uczestnika.
 
Jeśli chcesz poznać nasze pozostałe zasady sanitarne – regulamin prześlemy mailem. Pisz na poczta@kappaszkola.pl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress