Wnętrza
Zostań Dekoratorem Wnętrz/Home Stagerem! od 7 lipca/ONLINE

Zostań Dekoratorem Wnętrz/Home Stagerem! od 7 lipca/ONLINE

Zostań Dekoratorem Wnętrz/Home Stagerem!

Kurs ONLINE- w wersji wieczorowej od 7 lipca do 29 lipca 2022r.

Kurs kierowany jest do osób planujących świadczenie usług w zakresie sprzedaży nieruchomości metodą home stagingu. Zajęcia prowadzone są od podstaw i nie wymagają od uczestników przygotowania z zakresu kompetencji aranżatora wnętrz. Wiedza zdobyta podczas zajęć pozwoli uatrakcyjnić ofertę sprzedaży czy wynajmu nieruchomości i sprawić by działalność stała się konkurencyjna względem innych biur nieruchomości.
Kurs Home Staging adresujemy do tych wszystkich osób, które pragną zostać stylistą wnętrz; przebranżowić się lub udoskonalić zawodowo i aktywnie działać w zakresie aranżacji. Zapraszamy także architektów wnętrz, dla których branża home stagingu stanowi ciekawą alternatywę w dotychczas świadczonych usługach.

  • Nauka odbywa się w systemie online, od 17:00 do 19:00 w formie webinariów.
  • Zajęcia w dniach: 7/14/15/20/21/28/29 lipca– online w wersji na żywo, z możliwością czasowego dostępu do nagrań na życzenie kursanta< w przypadku nieobecności na zajęciach>.
  • 14 godzin zegarowych zajęć
  • Koszt 790 zł brutto – jednorazowa wpłata na 5 dni przed rozpoczęciem zajęć, na podstawie Umowy Kursu * ( wystawiamy także FV, w tym vat 23% ) – wyślij zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl by otrzymać formularz umowy.

Program Kursu :
– czym jest HomeStaging – podstawy, zagadnienia; przegląd ofert i analiza rynku nieruchomości; określenie klienta docelowego
– HomeStaging – mój biznes – jak go budować ? (umowy, zasady, „błękitny ocean” możliwości, standardy pracy Stylisty Wnętrz )
– co to jest moodboard, jak prezentować koncepcję wnętrza na potrzeby Home Stagingu ? – gotowe „sety” wnętrzowe
– kolor we wnętrzu, zagadnienia psychologii koloru, budowanie wnętrza kolorem, rola światła, geometryzacja wnętrz kolorem
– analiza aktualnych trendów – stylizacja wnętrz a potrzeby rynku nastroje
– podstawowe style i stylizacje > jak działać w ramach stylu ?
– dodatki, tkanina we wnętrzu, triki Stylisty,
– budżetowanie, plan zakupów, harmonogram prac, zasady pisania oferty dla klienta
Każdy uczestnik otrzyma podczas kursu wyzwanie projektowo / homestagingowe, tak by móc już podczas zajęć zmierzyć się z wyzwaniem stylizacyjnym. Wyniki tych działań zostaną zaprezentowane przez wszystkich uczestników w ostatnim dniu kursu, kiedy to wspólnie wymienimy się spostrzeżeniami i wyciągniemy wnioski inspiracje twórcze.
Kurs zakończony prezentacją autorskich pomysłów uczestników i uzyskaniem certyfikatu.


Kurs prowadzimy już od 8 lat (w formie stacjonarnej), mamy więc ogromne doświadczenie.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem – zapraszamy do kontaktu z nami –
tel. 601 82 72 11 lub poczta@kappaszkola.pl – wyślij mail, otrzymasz umowę kursu! ; uwaga ! ilość uczestników jest ograniczona do 14 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress