Wnętrza
Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz Cad Decor! Nowa, zmieniona formuła kursu! – tryb weekendowy od 20 SIERPNIA; EDYCJA STACJONARNA Gdańsk

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz Cad Decor! Nowa, zmieniona formuła kursu! – tryb weekendowy od 20 SIERPNIA; EDYCJA STACJONARNA Gdańsk

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz Cad Decor! Nowa, zmieniona formuła kursu!

– tryb weekendowy od 20 SIERPNIA; EDYCJA STACJONARNA Gdańsk

Kurs skierowany do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz i pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo.

Zajęcia są prowadzone w formie wykładów z prezentacją multimedialną i praktycznych ćwiczeń o charakterze warsztatowym ( ćwiczenia kreatywne, rysunkowe , zajęcia komputerowe – nauka programu CadDecor )

Wielu z absolwentów naszego kursu osiąga sukcesy zawodowe, a wysoki poziom kształcenia pozwala prowadzić konkurencyjną działalność w zakresie usług projektowania wnętrz. Podczas zajęć udowadniamy, że najważniejszy jest zapał, ciężka praca i pasja – a sukces jest wówczas gwarantowany.

  • 85 godzin zegarowych zajęć !
  • zajęcia będą odbywały się w wybrane soboty i niedziele wg harmonogramu poniżej
    koszt : 3490 zł brutto – przedpłata na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, na podstawie Umowy Kursu
    uwaga! ilość miejsc jest ograniczona do 12 !

-> zajęcia odbywają się w Gdańsku, w siedzibie Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza Aleja Grunwaldzka 82 | 80–244 Gdańsk; na terenie CH Manhattan (sale konferencyjne)

  • zapisy: wyślij zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl – otrzymasz umowę kursu.
  • Zajęcia prowadzimy w taki sposób, by jak najpełniej przygotować absolwentów do prowadzenia własnej działalności w branży usług projektowania wnętrz – podpowiadamy m.in jak pisać umowy, jak osiągać cele, jak kształtować i rozwijać swoje usługi i jak osiągnąć wysoką jakość usługi projektowej.

Uczestnik kursu po zakończeniu cyklu powinien posiąść umiejętność:

komponowania przestrzeni oraz aranżowania elementów wnętrza o określonym przeznaczeniu,
modyfikacji, aranżacji, przebudowy i tworzenia od podstaw układów funkcjonalnych wnętrz
nadawania stylu i indywidualnego charakteru projektowanym przez siebie przestrzeniom
sprawnego poruszania się w rynku materiałów wyposażenia wnętrz i poszukiwania inspiracji
praktycznej realizacji swoich koncepcji
tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej
dialogu z inwestorem i realizacji oczekiwań swoich przyszłych klientów
obsługi programu projektowego Cad Decor Render Pro, profesjonalnego programu do projektowania wnętrz, opartego o środowisko CAD. Więcej informacji o programie:https://cadprojekt.com.pl/cad-decor-pro-3/ ZAPEWNIAMY PROGRAM UCZESTNIKOM KURSU, BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH!, jednak by móc uczestniczyć w kursie upewnij się, że posiadasz odpowiedni sprzęt, ponieważ na zajęcia przychodzisz z własnym komputerem, na którym instalujemy Cad Decor Render Pro ; dysponujesz programem do zakończenia kursu! informacje o wymaganiach sprzętowych: https://cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe/

Tematyka zajęć :

zakres działań architekta wnętrz – jak znaleźć pomysł na samorealizacje w świecie projektowania wnętrz ?czym jest praca projektanta wnętrz
ergonomia, funkcja, charakter wnętrza układ funkcjonalny mieszkania
podstawowe style w projektowaniu wnętrz
podstawy stosowania materiałów wykończeniowych w zależności od stylu i koncepcji< rodzaje materiału/koloru a styl wnętrza; tworzenie moodboardów
kolor we wnętrzu – podstawy działania kolorem, fakturą i tkaniną (wpływ ciemnych i jasnych barw na geometrię wnętrza, połysk / mat , tkanina), oddziaływanie na percepcję i emocje , kolor, faktura i światło we wnętrzu – zestawienia, ich oddziaływanie i wpływ na postrzeganie wnętrza; zmiana gabarytów pomieszczenia poprzez wprowadzenie koloru, dobieramy kolory i faktury do typu osobowościowego, kolaż materiałowo kolorystyczny wg typu osobowościowego
ZAGADNIENIA DESIGNU Design form użytkowych / stoliki, schody …Stylizacja – opracowanie koncepcji elementu designu
Podstawy rysunku architektonicznego wzory elementów wyposażenia wnętrza analiza i tworzenie rzutów, widoków, przekrojów, szkiców, skala;omówienie zagadnień rysunku w skali (rzut, przekrój, widok); zasady wymiarowania oraz zasady rysowania , podstawowych elementów WNĘTRZOWYCH
Zasady wywiadu z inwestorem
Materiały stosowane w meblarstwie – materiały kształtujące wnętrze
Podłogi – zasady doboru materiałów, jak rysować projekt ?
Oświetlenie- rodzaje i sposoby zastosowania,- typy oświetlenia rodzaje opraw i źródeł światła- wpływ różnych typów oświetlenia na odbiór wnętrz- zasady i rozmieszczenie punktów oświetleniowych
Projektowanie kuchni-omówienie podstaw projektowania kuchni; meble- podstawowe dane wymiarowe-materiały– sprzęt AGD, TRENDY, DESIGN.
Perspektywa i aksonometria – aktywna ćwiczenia rysunkowe
Projektowanie łazienki – trendy, elementy składowe, projektowanie układu kafli, przykłady designu;
Zasady pisania ofert , zasady inwentaryzacji wnętrz
Projektowanie dla dzieci
Zasady urządzania małych mieszkań – mini mieszkanie
PROJEKTOWANIE KOMERCYJNE:
SKLEPY, Witryny sklepowe, zasady vm
Restauracje
Salony fryzjerskie, spa

W ZAKRESIE KURSU ZAJĘCIA Z PROGRAMU CAD Decor PRO pomoże Tobie zaprojektować nawet rozbudowane wnętrza mieszkalne lub komercyjne od A do Z. Po wyrysowaniu przestrzeni, wstawisz elementy dowolne czy ulubione elementy wyposażenia wnętrz z naszych baz uniwersalnych lub produktowych, jak również te znalezione w sieci. Kolejny krok to wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu. Na deser możesz sobie zostawić prezentację projektu, od fotorealistycznych wizualizacji, poprzez filmy AVI, mobilną prezentację projektu w CAD Share-it czy wirtualny spacer w aplikacji obserVeR. Dzięki temu CAD Decor PRO to jeden z najwszechstronniejszych programów dla projektantów i architektów wnętrz.

Każdy uczestnik kursu pod nadzorem prowadzących zajęcia będzie tworzył samodzielny projekt wnętrza w programie CAD Decor; z uwzględnieniem pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, pokój dziecinny, studio, garderoba, gabinet, poddasze, mieszkanie 2-3 pokojowe, aranżacja przestrzeni usługowej, wraz z opisem zastosowanych materiałów, wyborem stylistyki, kolorystyki, wyposażeniem, i szczegółowym opisem wykonania. Dzięki temu posiądzie praktyczną umiejętność projektowania przydatną w ewentualnym dalszym rozwoju zawodowym. Uwaga- na tym kursie nie uczymy rysunków odręcznych, cała dokumentacja techniczna powstaje w programie CadDecor. Po zakończeniu kursu dysponujesz więc profesjonalnym portfolio.

 

KURS ZAKOŃCZONY JEST EGZAMINEM / OBRONĄ PRAC AUTORSKICH; absolwenci otrzymują CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU I ZDOBYCIE UMIEJĘTNOŚCI;

W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych jest wpisana pod numerem 2.22/00142/2021

Harmonogram spotkań :

20.sie 9 00 15 30 6
21.sie 9 00 15 30 6
03.wrz 16 00 20 30 4,5
04.wrz 16 00 20 30 4,5
17.wrz 16 00 20 30 4,5
18.wrz 16 00 20 30 4,5
01.paź 16 00 20 30 4,5
02.paź 16 00 20 30 4,5
15.paź 16 00 20 30 4,5
16.paź 16 00 20 30 4,5
29.paź 16 00 20 30 4,5
30.paź 16 00 20 30 4,5
12.lis 16 00 20 30 4,5
13.lis 16 00 20 30 4,5
26.lis 16 00 21 00 5
27.lis 16 00 20 30 4,5
10.gru 16 00 21 00 5
11.gru 16 00 20 30 4,5
85

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress