Wnętrza
Nowość Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką Cad Decor Render Pro – NAUCZANIE ONLINE od 19 sierpnia

Nowość Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką Cad Decor Render Pro – NAUCZANIE ONLINE od 19 sierpnia

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką Cad Decor Render Pro – NOWA FORMUŁA, teraz dostępna także w nauczaniu online.

Program kursu (zakres tematyczny) bez zmian jak przy kursie stacjonarnym!

Szkolenie także zakończone certyfikatem!

Będą i prace domowe, i praca dyplomowa …wykłady poparte prezentacjami, zajęcia komputerowe online z nauczycielami na żywo!

 • ilość godzin szkoleniowych: 56 (1 godz = 60 min ); zajęcia wg harmonogramu poniżej.
  ilość miejsc ograniczona! ( pracujemy w grupach od 8 do 20 os)
 • Koszt udziału w kursie 2480 zł ( w tym Vat )*< rezerwacje i płatności na podstawie zawartej umowy kursu. druk umowy otrzymasz mailem.płatność jednorazowa na 7 dni przed rozpoczęciem kursu, na podstawie umowy kursu.
 • zapisy: wyślij zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl – otrzymasz umowę kursu.

Kurs skierowany jest do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz i pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo.

Zajęcia są prowadzone w formie wykładów z prezentacją multimedialną i praktycznych ćwiczeń o charakterze warsztatowym (ćwiczenia kreatywne, rysunkowe , komputerowe).

Wielu z absolwentów naszego kursu osiąga sukcesy zawodowe, a wysoki poziom kształcenia pozwala prowadzić konkurencyjną działalność w zakresie usług projektowania wnętrz.

Podczas zajęć udowadniamy, że najważniejszy jest zapał, ciężka praca i pasja – a sukces jest wówczas gwarantowany.

Zajęcia prowadzimy w taki sposób, by jak najpełniej przygotować absolwentów do prowadzenia własnej działalności w branży usług projektowania wnętrz – podpowiadamy m.in jak pisać umowy, jak osiągać cele, jak kształtować i rozwijać swoje usługi i jak osiągnąć wysoką jakość usługi projektowej.

Uczestnik kursu po zakończeniu cyklu powinien posiąść umiejętność:

 • komponowania przestrzeni oraz aranżowania elementów wnętrza o określonym przeznaczeniu, modyfikacji, aranżacji, przebudowy i tworzenia od podstaw układów funkcjonalnych wnętrz
  nadawania stylu i indywidualnego charakteru projektowanym przez siebie przestrzeniom
  sprawnego poruszania się w rynku materiałów wyposażenia wnętrz i poszukiwania inspiracji
  praktycznej realizacji swoich koncepcji
  tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej
  dialogu z inwestorem i realizacji oczekiwań swoich przyszłych klientów
 • obsługi programu obsługi programu projektowego Cad Decor Render Pro, profesjonalnego programu do projektowania wnętrz, opartego o środowisko CAD. Więcej informacji o programie:https://cadprojekt.com.pl/cad-decor-pro-3/ ZAPEWNIAMY PROGRAM UCZESTNIKOM KURSU, BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH!, jednak by móc uczestniczyć w kursie upewnij się, że posiadasz odpowiedni sprzęt, ponieważ na zajęcia przychodzisz z własnym komputerem, na którym instalujemy Cad Decor Render Pro ; dysponujesz programem do zakończenia kursu! informacje o wymaganiach sprzętowych: https://cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe/

Tematyka zajęć :

 • Zakres działań architekta wnętrz – jak znaleźć pomysł na samorealizacje w świecie projektowania wnętrz ?czym jest praca projektanta wnętrz
 • Ergonomia, funkcja, charakter wnętrza układ funkcjonalny mieszkania
  podstawowe style w projektowaniu wnętrz
 • Podstawy stosowania materiałów wykończeniowych w zależności od stylu i koncepcji; rodzaje materiału/koloru a styl wnętrza.
 • Kolor we wnętrzu – podstawy działania kolorem, fakturą i tkaniną (wpływ ciemnych i jasnych barw na geometrię wnętrza, połysk / mat , tkanina), oddziaływanie na percepcję i emocje , kolor, faktura i światło we wnętrzu – zestawienia, ich oddziaływanie i wpływ na postrzeganie wnętrza; zmiana gabarytów pomieszczenia poprzez wprowadzenie koloru, dobieramy kolory i faktury do typu osobowościowego, kolaż materiałowo kolorystyczny wg typu osobowościowego.
 • Design form użytkowych opracowanie koncepcji elementu designu
 • Podstawy rysunku architektonicznego wzory elementów wyposażenia wnętrza analiza i tworzenie rzutów, widoków, przekrojów, szkiców, skala; omówienie zagadnień rysunku w skali (rzut, przekrój, widok); zasady wymiarowania oraz zasady rysowania podstawowych elementów
 • Zasady wywiadu z inwestorem. Zasady pisania ofert, zasady inwentaryzacji wnętrz
 • Materiały stosowane w meblarstwie – materiały kształtujące wnętrze
 • Podłogi – zasady doboru materiałów, jak rysować projekt ?
 • Oświetlenie- rodzaje i sposoby zastosowania,- typy oświetlenia rodzaje opraw i źródeł światła- wpływ różnych typów oświetlenia na odbiór wnętrz- zasady i rozmieszczenie punktów oświetleniowych
 • Projektowanie kuchni-omówienie podstaw projektowania kuchni;
 • Meble – podstawowe dane wymiarowe- materiały.
  Perspektywa i aksonometria – aktywna ćwiczenia rysunkowe
 • Projektowanie łazienki – trendy, elementy składowe, projektowanie układu kafli, przykłady designu;
 • Projektowanie dla dzieci
 • Zasady urządzania małych mieszkań – mini mieszkanie
 • Projektowanie przestrzeni komercyjnych (restauracje, sklepy)

Każdy uczestnik kursu pod nadzorem prowadzących zajęcia będzie tworzył samodzielny projekt wnętrza z uwzględnieniem pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, pokój dziecinny, studio, garderoba, gabinet, poddasze, mieszkanie 2-3 pokojowe, aranżacja przestrzeni usługowej, wraz z opisem zastosowanych materiałów, wyborem stylistyki, kolorystyki, wyposażeniem, i szczegółowym opisem wykonania. Dzięki temu posiądzie praktyczną umiejętność projektowania przydatną w ewentualnym dalszym rozwoju zawodowym.

W ZAKRESIE KURSU ZAJĘCIA Z PROGRAMU CAD Decor PRO pomoże Tobie zaprojektować nawet rozbudowane wnętrza mieszkalne lub komercyjne od A do Z. Po wyrysowaniu przestrzeni, wstawisz elementy dowolne czy ulubione elementy wyposażenia wnętrz z naszych baz uniwersalnych lub produktowych, jak również te znalezione w sieci. Kolejny krok to wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu. Na deser możesz sobie zostawić prezentację projektu, od fotorealistycznych wizualizacji, poprzez filmy AVI, mobilną prezentację projektu w CAD Share-it czy wirtualny spacer w aplikacji obserVeR. Dzięki temu CAD Decor PRO to jeden z najwszechstronniejszych programów dla projektantów i architektów wnętrz.

Każdy uczestnik kursu pod nadzorem prowadzących zajęcia będzie tworzył samodzielny projekt wnętrza w programie CAD Decor; z uwzględnieniem pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, pokój dziecinny, studio, garderoba, gabinet, poddasze, mieszkanie 2-3 pokojowe, aranżacja przestrzeni usługowej, wraz z opisem zastosowanych materiałów, wyborem stylistyki, kolorystyki, wyposażeniem, i szczegółowym opisem wykonania. Dzięki temu posiądzie praktyczną umiejętność projektowania przydatną w ewentualnym dalszym rozwoju zawodowym. Uwaga- na tym kursie nie uczymy rysunków odręcznych, cała dokumentacja techniczna powstaje w programie CadDecor. Po zakończeniu kursu dysponujesz więc profesjonalnym portfolio.

KURS ZAKOŃCZONY JEST EGZAMINEM / OBRONĄ PRAC AUTORSKICH; absolwenci otrzymują CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU I ZDOBYCIE UMIEJĘTNOŚCI;

 

W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych jest wpisana pod numerem 2.22/00142/2021

Zapisy: poczta@kappaszkola.pl

W razie wątpliwości – zadzwoń > tel 601827211

19.sie 17 00 19 00 2
24.sie 17 00 19 00 2
25.sie 17 00 19 00 2
26.sie 17 00 19 00 2
01.wrz 17 00 19 00 2
02.wrz 17 00 19 00 2
08.wrz 17 00 19 00 2
09.wrz 17 00 19 00 2
15.wrz 17 00 19 00 2
16.wrz 17 00 19 00 2
22.wrz 17 00 19 00 2
23.wrz 17 00 19 00 2
29.wrz 17 00 19 00 2
30.wrz 17 00 19 00 2
07.paź 17 00 19 00 2
13.paź 17 00 19 00 2
14.paź 17 00 19 00 2
20.paź 17 00 19 00 2
21.paź 17 00 19 00 2
27.paź 17 00 19 00 2
28.paź 17 00 20 30 3,5
09.lis 17 00 20 30 3,5
10.lis 17 00 20 30 3,5
17.lis 17 00 20 30 3,5
18.lis 17 00 19 00 2
56

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress