moda
Kreatywne warsztaty – przerabianie ubrań  oraz tworzenie unikatowych dodatków. 03.02.2023r. godz 15:00

Kreatywne warsztaty – przerabianie ubrań oraz tworzenie unikatowych dodatków. 03.02.2023r. godz 15:00

Kreatywne przerabianie ubrań  oraz tworzenie unikatowych dodatków

Znudziły ci się rzeczy z twojej szafy, ale szkoda ci się ich pozbywać? A może jesteś fanką szperania w ciuchlandach? Chcesz tchnąć w ubrania nowe życie? Masz masę pomysłów, ale brak ci umiejętności? Wyzwól swoją kreatywność i zdobądź potrzebne umiejętności: na naszych warsztatach poznasz modowe trendy sezonu i nauczysz się jak autorsko wprowadzić je do swojej garderoby oraz jak ożywić ją niebanalnymi dodatkami.

• Czas trwania ok. 6 godzin
  • Termin: 3.02.2023r. od 15:00 do 21:00
  • Koszt: 680 zł brutto – przedpłata na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, na podstawie Umowy Kursu.

Program spotkania:

Focus na trendy sezonu:

– co jest najmodniejsze w aktualnym sezonie

– jaką mam sylwetkę? jakie fasony są dla mnie najkorzystniejsze?

– jak wybierać trendy do swojej garderoby

Detale, odświeżające garderobę:

– jak kupować w pasmanterii – przemyślane zakupy pierwszym krokiem do osiągnięcia zamierzonego efektu

– zamki, guziki, dżety, stras i nity – rodzaje, zastosowanie oraz kompozycja

– nadruki – domowe metody wykonywania nadruków

– zajęcia warsztatowe – dodajemy odrobinę błysku codziennym ubraniom – modelowanie na manekinie

Drobne przeróbki krawieckie dające wielki efekt, czyli przeróbki ubrań z szafy lub z lumpeksu w kontekście najnowszych trendów:

– blokowe łączenie tkanin – bluzki, marynarki, żakiety

– T-shirt lub bawełniana bluzka jako baza do tysiąca kreatywnych przeróbek

– super trend: opaska turban

Modne akcesoria

Inspiracje – gdzie ich szukać? Jak z nich korzystać?

Zajęcia poprowadzi:

• nauczyciel i stylista Szkoły Kappa Izabela Glamowska,  wieloletni coach i mentor, Plastyk – Stylista i kreator wizerunku. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i  Fashion School w Poznaniu, założycielka Pracowni Własnego Szczęścia w Gdańsku. Od dziecka tworzy modę, stworzyła własną wizję mody.
  • oraz nauczyciel krawiectwa w Szkole Projektowania i Inicjatyw Twórczych Lilianna PAPIS-YAAKOUBI

• zajęcia odbędą się w Gdańsku, al. Grunwaldzka 76-78 II p. lok 217
  • ilość miejsc ograniczona! spotkanie w grupie do 7 osób

zapisy : poczta@kappaszkola.pl

Prosimy o zabranie ze sobą bluzki lub T shirt który będzie mógł zostać poddany kreatywnym przeróbkom. Pozostałe akcesoria zapewniamy!