O nas

Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa istnieje od 2009 r. Wykładowcy Szkoły to pasjonaci, osoby które wierzą, że każdy zasługuje na szansę i zmianę w życiu – jeśli tylko tego pragnie. Misją Szkoły jest budowanie w ludziach wiary w siebie i we własne możliwości, pokonywanie barier i wspieranie ich w twórczych inicjatywach. Wielu z pośród naszych absolwentów zbudowało po naszych kursach własne firmy i stale osiąga sukcesy w nowym zawodzie.

Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z dziedzin związanych z twórczą aktywnością oraz danie uczestnikom szkoleń takich zasobów wiedzy, by byli w stanie przebranżowić się lub udoskonalić zawodowo.

Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

Kursy stworzone zostały dla osób ambitnych, pragnących w niedługim czasie posiąść profesjonalną wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, jak również dla każdego entuzjasty, dla którego kreowanie stanowić może źródło radości i satysfakcji. Nasi absolwenci dzięki uczestnictwu w szkoleniach Akademii Artystycznej Kappa najczęściej gotowi są do rozpoczęcia działalności gospodarczej zgodnej z ich ambicją i talentem.

Celem Szkoły Kappa jest zbudowanie w uczestnikach kursu wiary we własne możliwości, zainspirowanie Ich do twórczego działania oraz rozwinięcie nowych umiejętności, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym, pokazanie możliwości i dróg samorealizacji.

Otrzymaliśmy wiele pochwał i pozytywnych ocen. Cieszymy się, że idee artystycznej samorealizacji zaszczepiliśmy na tak szeroką skalę.Bardzo za nie dziękujemy! i obiecujemy nie poprzestać na tym, co już udało nam się wypracować.

Nasi wykładowcy to osoby zaangażowane, kreatywne, absolwenci wyższych uczelni, praktykujący architekci wnętrz, artyści plastycy i historycy sztuki, specjaliści w kształtowaniu krajobrazu, artyści i twórcy biżuterii, praktycy pracujący na co dzień w odpowiednim dla danego kierunku zawodzie.

Każdy kurs zakończony jest egzaminem oraz wykonaniem pracy dyplomowej co mobilizuje kursantów do pełnego zaangażowania oraz ukazuje obraz zdobytych umiejętności.

REFUNDACJE:
Osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy, mogą się ubiegać o refundację kursów w naszej Szkole.
W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa jest zarejestrowana pod nr 2.22/00142/2021

Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych stała się członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

Więcej informacji o Regionalnej Izbie Gospodarczej Pomorza znajdziecie tutaj : https://rigp.pl/o-nas,2,pl

Uwaga!

Nasze zajęcia od dziś odbywają się w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, CH Manhattan Gdańsk Wrzeszcz, (3 piętro). w komfortowych salach z pięknym tarasem widokowym na miasto Gdańsk oraz w Oliwskim Ratuszu Kultury Opata Jacka Rybińskiego 25, 80-320 Gdańsk. * Dla każdego wydarzenia i kursu przez nas prowadzonego publikujemy informacje gdzie odbywają się zajęcia.