Wnętrza
Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką programu Cad Decor Render Pro – online od 26/08/2024

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką programu Cad Decor Render Pro – online od 26/08/2024

Zapraszamy serdecznie! Zmień zawód, zyskaj nowe umiejętności, projektuj!

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz z nauką programu Cad Decor Render Pro

Program kursu (zakres tematyczny) bez zmian jak przy kursie stacjonarnym!

Szkolenie także zakończone certyfikatem!

Będą i prace domowe, i praca dyplomowa …wykłady poparte prezentacjami, zajęcia komputerowe online z nauczycielami na żywo!

 • ilość godzin szkoleniowych: 58 (1 godz = 60 min );
  ilość miejsc ograniczona! ( pracujemy w grupach od 8 do 20 os)
 • Koszt udziału w kursie 2980 ZŁ BRUTTO
 • zapisy: wyślij zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl – otrzymasz umowę kursu.
 • Kurs skierowany do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz i pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo.
 • Zajęcia są prowadzone w formie wykładów z prezentacją multimedialną i praktycznych ćwiczeń o charakterze warsztatowym ( ćwiczenia kreatywne, rysunkowe, zajęcia komputerowe – nauka programu CadDecor )
 • Wielu z absolwentów naszego kursu osiąga sukcesy zawodowe, a wysoki poziom kształcenia pozwala prowadzić konkurencyjną działalność w zakresie usług projektowania wnętrz. Podczas zajęć udowadniamy, że najważniejszy jest zapał, ciężka praca i pasja – a sukces jest wówczas gwarantowany.

Zajęcia prowadzimy w taki sposób, by jak najpełniej przygotować absolwentów do prowadzenia własnej działalności w branży usług projektowania wnętrz – podpowiadamy m.in jak pisać umowy, jak osiągać cele, jak kształtować i rozwijać swoje usługi i jak osiągnąć wysoką jakość usługi projektowej.

 

Uczestnik kursu po zakończeniu cyklu powinien posiąść umiejętność:

 • komponowania przestrzeni oraz aranżowania elementów wnętrza o określonym przeznaczeniu, modyfikacji, aranżacji, przebudowy i tworzenia od podstaw układów funkcjonalnych wnętrz nadawania stylu i indywidualnego charakteru projektowanym przez siebie przestrzeniom
 • sprawnego poruszania się w rynku materiałów wyposażenia wnętrz i poszukiwania inspiracji, praktycznej realizacji swoich koncepcji
 • tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej
 • dialogu z inwestorem i realizacji oczekiwań swoich przyszłych klientów
 • obsługi programu projektowego Cad Decor Render Pro, profesjonalnego programu do projektowania wnętrz, opartego o środowisko CAD.
 • Więcej informacji o programie:https://cadprojekt.com.pl/cad-decor-pro-3/ ZAPEWNIAMY PROGRAM UCZESTNIKOM KURSU, BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH!, jednak by móc uczestniczyć w kursie upewnij się, że posiadasz odpowiedni sprzęt, ponieważ na zajęcia przychodzisz z własnym komputerem, na którym instalujemy Cad Dekor Render Pro ; dysponujesz programem do zakończenia kursu! informacje o wymaganiach sprzętowych: https://cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe/

 

 

Tematyka zajęć :

zakres działań architekta wnętrz – jak znaleźć pomysł na samorealizacje w świecie projektowania wnętrz ?czym jest praca projektanta wnętrz
ergonomia, funkcja, charakter wnętrza układ funkcjonalny mieszkania
podstawowe style w projektowaniu wnętrz
podstawy stosowania materiałów wykończeniowych w zależności od stylu i koncepcji< rodzaje materiału/koloru a styl wnętrza; tworzenie moodboardów
kolor we wnętrzu – podstawy działania kolorem, fakturą i tkaniną (wpływ ciemnych i jasnych barw na geometrię wnętrza, połysk / mat , tkanina), oddziaływanie na percepcję i emocje , kolor, faktura i światło we wnętrzu – zestawienia, ich oddziaływanie i wpływ na postrzeganie wnętrza; zmiana gabarytów pomieszczenia poprzez wprowadzenie koloru, dobieramy kolory i faktury do typu osobowościowego, kolaż materiałowo kolorystyczny wg typu osobowościowego
ZAGADNIENIA DESIGNU Design form użytkowych / stoliki, schody …Stylizacja – opracowanie koncepcji elementu designu
Podstawy rysunku architektonicznego wzory elementów wyposażenia wnętrza analiza i tworzenie rzutów, widoków, przekrojów, szkiców, skala;omówienie zagadnień rysunku w skali (rzut, przekrój, widok); zasady wymiarowania oraz zasady rysowania , podstawowych elementów WNĘTRZOWYCH
Zasady wywiadu z inwestorem
Materiały stosowane w meblarstwie – materiały kształtujące wnętrze
Podłogi – zasady doboru materiałów, jak rysować projekt ?
Oświetlenie- rodzaje i sposoby zastosowania,- typy oświetlenia rodzaje opraw i źródeł światła- wpływ różnych typów oświetlenia na odbiór wnętrz- zasady i rozmieszczenie punktów oświetleniowych
Projektowanie kuchni-omówienie podstaw projektowania kuchni; meble- podstawowe dane wymiarowe-materiały– sprzęt AGD, TRENDY, DESIGN.
Perspektywa i aksonometria – aktywna ćwiczenia rysunkowe
Projektowanie łazienki – trendy, elementy składowe, projektowanie układu kafli, przykłady designu;
Zasady pisania ofert , zasady inwentaryzacji wnętrz
Projektowanie dla dzieci
Zasady urządzania małych mieszkań – mini mieszkanie
PROJEKTOWANIE KOMERCYJNE:
SKLEPY, Witryny sklepowe, zasady vm
Restauracje
Salony fryzjerskie, spa

 

W ZAKRESIE KURSU ZAJĘCIA Z PROGRAMU CAD Decor PRO który pomoże Tobie zaprojektować nawet rozbudowane wnętrza mieszkalne lub komercyjne od A do Z. Po wyrysowaniu przestrzeni, wstawisz elementy dowolne czy ulubione elementy wyposażenia wnętrz z naszych baz uniwersalnych lub produktowych, jak również te znalezione w sieci. Kolejny krok to wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu. Na deser możesz sobie zostawić prezentację projektu, od fotorealistycznych wizualizacji, poprzez filmy AVI, mobilną prezentację projektu w CAD Share-it czy wirtualny spacer w aplikacji obserVeR. Dzięki temu CAD Decor PRO to jeden z najwszechstronniejszych programów dla projektantów i architektów wnętrz.

 

Każdy uczestnik kursu pod nadzorem prowadzących zajęcia będzie tworzył samodzielny projekt wnętrza w programie CAD Decor; z uwzględnieniem pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, pokój dziecinny, studio, garderoba, gabinet, poddasze, mieszkanie 2-3 pokojowe, aranżacja przestrzeni usługowej, wraz z opisem zastosowanych materiałów, wyborem stylistyki, kolorystyki, wyposażeniem, i szczegółowym opisem wykonania. Dzięki temu posiądzie praktyczną umiejętność projektowania przydatną w ewentualnym dalszym rozwoju zawodowym. Uwaga- na tym kursie nie uczymy rysunków odręcznych, cała dokumentacja techniczna powstaje w programie CadDecor. Po zakończeniu kursu dysponujesz więc profesjonalnym portfolio.

 

KURS ZAKOŃCZONY JEST EGZAMINEM / OBRONĄ PRAC AUTORSKICH; absolwenci otrzymują CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU I ZDOBYCIE UMIEJĘTNOŚCI;

W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych jest wpisana pod numerem 2.22/00142/2021

Zapisy: poczta@kappaszkola.pl

W razie wątpliwości – zadzwoń > tel 601827211

Harmonogram spotkań online:

26.sie 17 30 – 20 00 2,5
27.sie 17 30 – 20 00 2,5
28.sie 17 30 – 20 00 2,5
02.wrz 17 30 – 20 00 2,5
03.wrz 17 30 – 20 00 2,5
04.wrz 17 30 – 20 00 2,5
09.wrz 17 30 – 20 00 2,5
10.wrz 17 30 – 20 00 2,5
11.wrz 17 30 – 20 00 2,5
16.wrz 17 30 – 20 00 2,5
17.wrz 17 30 – 20 00 2,5
18.wrz 17 30 – 20 00 2,5
23.wrz 17 30 – 20 00 2,5
24.wrz 17 30 – 20 00 2,5
25.wrz 17 30 – 20 00 2,5
30.wrz 17 30 – 20 00 2,5
01.paź 17 30 – 20 00 2,5
02.paź 17 30 – 20 00 2,5
07.paź 17 30 – 20 00 2,5
08.paź 17 30 – 20 00 2,5
09.paź 17 30 – 20 30 3
14.paź 17 30 – 20 00 2,5
15.paź 17 30 – 20 00 2,5
58

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress