BRAK MIEJSC!!!! Możesz! Wystartuj!  Warsztaty mobilizacyjne. 10/11/12 maja 2024

BRAK MIEJSC!!!!

Możesz! Wystartuj!

Warsztaty mobilizacyjne.

Jeśli czujesz, że Twój proces rozwoju własnej działalności lub jej rozpoczęcie, albo zmiana zawodu czy pracy utknęły w martwym punkcie, jeśli karmisz się obawami a mobilizacja odpływa.

Jeśli w codziennej pracy nie czujesz pewności i nie jesteś pewna/pewien jej jakości

– to spotkanie jest dla Ciebie!

Weź udział jeśli:

– chcesz zmiany

–  zastanawiasz się jak ruszyć z miejsca z własną firmą

–  jak stworzyć swoje nowe zawodowe ”ja”

– w obecnym miejscu i sposobie pracy nie czujesz spełnienia

– stoisz przed decyzją, ale cel jawi się niejasny

– masz w sobie więcej obaw i wątpliwości, nie pozwala Ci to ruszyć z miejsca

– czujesz się zagubiona/ny w pomysłach i brak Ci decyzyjności

Co będziemy przerabiać ? Z czym popracujesz?

• Poczucie własnej wartości / Jak pielęgnować poczucie własnej wartości
  • Ja to firma? Marka osobista. Od marzenia do kreacji.
  • Wyznaczenie celu/ Jak wyznaczać sobie kierunek / Opcje / Kierunki / Praca z celem
  • Praca z motywacją / Potrzeby
  • Zasoby a praca z obawą
  • Co jeśli utknęłam/utknąłem, opcje i szukanie rozwiązań / Przekonania

Zapraszamy Cię do serii spotkań w niewielkiej grupie.W głębokim procesie pracy ze sobą, dla siebie samego ale też w uważności i otwartości na innych przeprowadzimy Cię przez ten moment. Dzięki temu spotkaniu zobaczysz nowe perspektywy, poczujesz więcej motywacji, zmienisz sposób myślenia i spojrzysz na wyzwania silniejsza/y.

• 15 godzin (zegarowych) zajęć, podzielonych na 3 dni
  • Koszt udziału 1080 zł ; dla rezerwacji zgłoszonych i opłaconych do 25 kwietnia cena specjalna 880 zł! 🙂
  • Grupa od 6 do 12 osób
  • Miejsce spotkań – Trójmiasto (dokładna lokalizacja zostanie określona po zawiązaniu grupy)
  • Kiedy ? 10/11/12 maja . Piątek: 15:00 -20:15 . Sobota i niedziela 9:00-14:15

Spotkania prowadzi:  Projektantka wnętrz/ Trener – Szkoleniowiec 15 letnim stażem/ Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku/ Absolwentka Podyplomowych Studiów Akademii Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu/ a także matka/ kobieta/ „zmiana”

W 2009 r. stworzyłam Akademie Artystyczną Kappa a później Szkołę Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa. Budowałam w uczestnikach kursów i szkoleń wiarę we własne możliwości, inspirowałam Ich do twórczego działania oraz rozwinięcia nowych umiejętności, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym. Pokazywałam możliwości i wskazywałam drogi samorealizacji. Dzięki mojej pracy oraz pracy zespołu trenerów i wykładowców sukcesy osobiste i zawodowe osiągnęła ogromna ilość osób, liczona po tych kilkunastu latach w tysiącach.

Wierzę, że każdy zasługuje na szansę i zmianę w życiu – jeśli tylko tego pragnie. Moją misją jest budowanie w ludziach wiary w siebie i we własne możliwości, pokonywanie barier i wspieranie ich w twórczych inicjatywach. Uważam, że każdy człowiek ma w sobie piękno i potencjał, który czasem wymaga jedynie trochę pomocy, aby zostać odkryty.

Bazując na moim wieloletnim doświadczeniu, umiejętnościach osobistych i wiedzy wyniesionej ze studiów, szkoleń, warsztatów z zakresu rozwoju osobistego, własnemu rozwojowi –  tworzę ofertę zajęć wspierających rozwój osobisty w nowej formule – opartej o zasady facylitacji procesów grupowych, coachingu, action learning’u … każdy może znaleźć kontakt z własnym potencjałem, zyskać siłę, wiarę i równowagę, mobilizację oraz DOBROSTAN.

Zapraszam Cię serdecznie.

K.Paszylk