Wnętrza
Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz & Cad Decor; edycja stacjonarna, Gdańsk, od 7 września 2024r.

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz & Cad Decor; edycja stacjonarna, Gdańsk, od 7 września 2024r.

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz & Cad Decor; edycja stacjonarna, Gdańsk, od 7 września 2024r.

Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz Cad Decor!
– tryb weekendowy od 10 marca; EDYCJA STACJONARNA Gdańsk

Kurs skierowany do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz i pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo.Zajęcia są prowadzone w formie wykładów z prezentacją multimedialną i praktycznych ćwiczeń o charakterze warsztatowym ( ćwiczenia kreatywne, rysunkowe , zajęcia komputerowe – nauka programu CadDecor )

Wielu z absolwentów naszego kursu osiąga sukcesy zawodowe, a wysoki poziom kształcenia pozwala prowadzić konkurencyjną działalność w zakresie usług projektowania wnętrz. Podczas zajęć udowadniamy, że najważniejszy jest zapał, ciężka praca i pasja – a sukces jest wówczas gwarantowany.

 • 85 godzin zegarowych zajęć
 • koszt : 4450 zł brutto – przedpłata na 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, na podstawie Umowy Kursu
  uwaga! ilość miejsc jest ograniczona do 12 ! – ZAPRASZAMY ZATEM DO WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI MIEJSC POPRZEZ PODPISANIE UMOWY.
 • zapisy: wyślij zgłoszenie na poczta@kappaszkola.pl – otrzymasz umowę kursu

-> zajęcia odbywają się w Gdańsku, (Oliwa/ Wrzeszcz)

Zajęcia prowadzimy w taki sposób, by jak najpełniej przygotować absolwentów do prowadzenia własnej działalności w branży usług projektowania wnętrz – podpowiadamy m.in jak pisać umowy, jak osiągać cele, jak kształtować i rozwijać swoje usługi i jak osiągnąć wysoką jakość usługi projektowej.

Uczestnik kursu po zakończeniu cyklu powinien posiąść umiejętność:

 • komponowania przestrzeni oraz aranżowania elementów wnętrza o określonym przeznaczeniu, modyfikacji, aranżacji, przebudowy i tworzenia od podstaw układów funkcjonalnych wnętrz nadawania stylu i indywidualnego charakteru projektowanym przez siebie przestrzeniom
 • sprawnego poruszania się w rynku materiałów wyposażenia wnętrz i poszukiwania inspiracji, praktycznej realizacji swoich koncepcji
 • tworzenia dokumentacji projektowej i wykonawczej
 • dialogu z inwestorem i realizacji oczekiwań swoich przyszłych klientów
 • obsługi programu projektowego Cad Decor Render Pro, profesjonalnego programu do projektowania wnętrz, opartego o środowisko CAD.
 • Więcej informacji o programie:https://cadprojekt.com.pl/cad-decor-pro-3/ ZAPEWNIAMY PROGRAM UCZESTNIKOM KURSU, BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW DODATKOWYCH!, jednak by móc uczestniczyć w kursie upewnij się, że posiadasz odpowiedni sprzęt, ponieważ na zajęcia przychodzisz z własnym komputerem, na którym instalujemy Cad Dekor Render Pro ; dysponujesz programem do zakończenia kursu! informacje o wymaganiach sprzętowych: https://cadprojekt.com.pl/wymagania-systemowe-i-sprzetowe/

Tematyka zajęć :

zakres działań architekta wnętrz – jak znaleźć pomysł na samorealizacje w świecie projektowania wnętrz ?czym jest praca projektanta wnętrz
ergonomia, funkcja, charakter wnętrza układ funkcjonalny mieszkania
podstawowe style w projektowaniu wnętrz
podstawy stosowania materiałów wykończeniowych w zależności od stylu i koncepcji< rodzaje materiału/koloru a styl wnętrza; tworzenie moodboardów
kolor we wnętrzu – podstawy działania kolorem, fakturą i tkaniną (wpływ ciemnych i jasnych barw na geometrię wnętrza, połysk / mat , tkanina), oddziaływanie na percepcję i emocje , kolor, faktura i światło we wnętrzu – zestawienia, ich oddziaływanie i wpływ na postrzeganie wnętrza; zmiana gabarytów pomieszczenia poprzez wprowadzenie koloru, dobieramy kolory i faktury do typu osobowościowego, kolaż materiałowo kolorystyczny wg typu osobowościowego
ZAGADNIENIA DESIGNU Design form użytkowych / stoliki, schody …Stylizacja – opracowanie koncepcji elementu designu
Podstawy rysunku architektonicznego wzory elementów wyposażenia wnętrza analiza i tworzenie rzutów, widoków, przekrojów, szkiców, skala;omówienie zagadnień rysunku w skali (rzut, przekrój, widok); zasady wymiarowania oraz zasady rysowania , podstawowych elementów WNĘTRZOWYCH
Zasady wywiadu z inwestorem
Materiały stosowane w meblarstwie – materiały kształtujące wnętrze
Podłogi – zasady doboru materiałów, jak rysować projekt ?
Oświetlenie- rodzaje i sposoby zastosowania,- typy oświetlenia rodzaje opraw i źródeł światła- wpływ różnych typów oświetlenia na odbiór wnętrz- zasady i rozmieszczenie punktów oświetleniowych
Projektowanie kuchni-omówienie podstaw projektowania kuchni; meble- podstawowe dane wymiarowe-materiały– sprzęt AGD, TRENDY, DESIGN.
Perspektywa i aksonometria – aktywna ćwiczenia rysunkowe
Projektowanie łazienki – trendy, elementy składowe, projektowanie układu kafli, przykłady designu;
Zasady pisania ofert , zasady inwentaryzacji wnętrz
Projektowanie dla dzieci
Zasady urządzania małych mieszkań – mini mieszkanie
PROJEKTOWANIE KOMERCYJNE:
SKLEPY, Witryny sklepowe, zasady vm
Restauracje
Salony fryzjerskie, spa

 

W ZAKRESIE KURSU ZAJĘCIA Z PROGRAMU CAD Decor PRO który pomoże Tobie zaprojektować nawet rozbudowane wnętrza mieszkalne lub komercyjne od A do Z. Po wyrysowaniu przestrzeni, wstawisz elementy dowolne czy ulubione elementy wyposażenia wnętrz z naszych baz uniwersalnych lub produktowych, jak również te znalezione w sieci. Kolejny krok to wykonanie profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu. Na deser możesz sobie zostawić prezentację projektu, od fotorealistycznych wizualizacji, poprzez filmy AVI, mobilną prezentację projektu w CAD Share-it czy wirtualny spacer w aplikacji obserVeR. Dzięki temu CAD Decor PRO to jeden z najwszechstronniejszych programów dla projektantów i architektów wnętrz.

Każdy uczestnik kursu pod nadzorem prowadzących zajęcia będzie tworzył samodzielny projekt wnętrza w programie CAD Decor; z uwzględnieniem pomieszczeń typu kuchnia, łazienka, pokój dziecinny, studio, garderoba, gabinet, poddasze, mieszkanie 2-3 pokojowe, aranżacja przestrzeni usługowej, wraz z opisem zastosowanych materiałów, wyborem stylistyki, kolorystyki, wyposażeniem, i szczegółowym opisem wykonania. Dzięki temu posiądzie praktyczną umiejętność projektowania przydatną w ewentualnym dalszym rozwoju zawodowym. Uwaga- na tym kursie nie uczymy rysunków odręcznych, cała dokumentacja techniczna powstaje w programie CadDecor. Po zakończeniu kursu dysponujesz więc profesjonalnym portfolio.

KURS ZAKOŃCZONY JEST EGZAMINEM / OBRONĄ PRAC AUTORSKICH; absolwenci otrzymują CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UKOŃCZENIE KURSU I ZDOBYCIE UMIEJĘTNOŚCI;

Harmonogram spotkań:

07.wrz 9 00 15 30 6
08.wrz 9 00 15 30 6
21.wrz 9 00 15 30 6
22.wrz 9 00 15 30 6
05.paź 9 00 15 30 6
06.paź 9 00 15 30 6
19.paź 9 00 15 30 6
20.paź 9 00 15 30 6
09.lis 9 00 16 00 6,5
10.lis 9 00 16 00 6,5
23.lis 9 00 15 30 6
24.lis 9 00 15 30 6
07.gru 9 00 15 30 6
08.gru 9 00 15 30 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress