Kurs szycia dekoracji wnętrz i rękodzieła artystycznego

Kurs Szycia Dekoracji Wnętrz i Rękodzieła Artystycznego

•    Czas: 54 godziny

Zapraszamy na wyjątkowy Kurs, podczas którego zapoznamy uczestników z oryginalnymi sposobami dekoracji domu i stylizacji wnętrz poprzez szycie. Zainspirowane technikami i wzornictwem Skandynawii przeprowadzimy uczestników zajęć przez poszczególne zagadnienia i techniki szycia, zapoznamy z nowymi pomysłami i sposobami wykonania niesamowitych elementów stylizacji wnętrza.

tematyka zajęć:

– dekoracje okna –  zasłony, lambrekiny
– kapy- technika patchwork
– dekoracje krzeseł
– dekoracje domu, rękodzieło ( ozdoby wnętrz w stylu wzorów Tilda i wzornictwa skandynawskiego )
– torby, torebki, worki – techniki mieszane
Nie jest wymagana umiejętność profesjonalnego szycia czy obsługi maszyny szwalniczej.
Kurs adresowany jest do osób chcących hobbystycznie wykonywać poszczególne elementy rękodzieła, a bardziej zaawansowane umiejętności będą stanowiły element nauki podczas zajęć.
Poszczególne elementy uszyte podczas Kursu będą stanowiły własność uczestników. *Cena kursu nie zawiera kosztów tkanin – ich cena i typ zależą od indywidualnego wyboru każdego uczestnika.

W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych jest wpisana pod numerem 2.22/00001/2018