Modowe popołudnie stylizacji

Modowe popołudnie stylizacji

Chciałbyś wyglądać modnie? Zmienić swój wizerunek i zaskoczyć wszystkich dookoła? Masz pełną szafę, ale w niczym nie czujesz się dobrze? Skorzystaj z warsztatów stylizacji aby odkryć nową siebie!

Czy wiesz, że jest 12 typów sylwetek? Dla każdej z nich korzystny jest inny fason ubrań. To nie rozmiar decyduje o twoim wyglądzie, ale kształt sylwetki! Odkryj jaka jest twoja sylwetka i naucz się dobierać do niej odpowiednie ubrania. Dodatkowo dowiedz się jakie kolory podkreślą twój typ urody. Zacznij świadomie kreować swój wizerunek!
Warsztaty składają się z sześciu modułów:
1.    Określenie typu sylwetki – analiza 12 typów sylwetek i określenie typu sylwetki każdej uczestniczki warsztatów
2.    Dobór fasonów ubrań korzystnych dla twojej sylwetki – poznaj fasony, które odmienią twój wygląd, zobacz świetne kreacje i modowe wpadki gwiazd, które mają taką sylwetkę jak ty
3.    Porządki w szafie – co powinnyśmy mieć w szafie, by już nigdy nie powiedzieć: „nie mam się w co ubrać”
4.    Styl – wyrażanie siebie poprzez styl ubrania i świadome kreowanie swojego wizerunku
5.    Analiza kolorystyczna oraz dobór kolorów do typów urody – czy wiesz jakim typem urody jesteś? Na warsztatach stylizacji dowiesz się tego, ale również podpowiemy ci jakie kolory są dla ciebie korzystne, a jakich unikać

Każda uczestniczka warsztatów powinna przynieść ze sobą jedną parę ulubionych spodni lub ulubioną spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule, w których często chodzi. Posłużą one analizie korzystnych fasonów dla sylwetki uczestniczki.

 

  • Zajęcia w Gdańsku, odbędą się w niewielkiej grupie od 4 do 8 osób.
    *ok 6 godzin spotkania,

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress