Scrapbooking

Warsztaty kartkowe

Warsztaty kartkowe prowadzone przez Małgorzatę Krefft. Znaną w świecie scraperek jako Kreffcik. Tworzyć będziemy kartki w różnych kształtach. Nauczymy się jak możemy wykonać samodzielnie nietypowy bazy kartkowe. Opowiem o  technikach  przydatnych w pracy, doborze kolorów, użycia odpowiednich materiałów oraz narzędzi.
Cena zawiera materiały niezbędne  do wykonania prac. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał dostęp do narzędzi i dodatków które będą mu potrzebne do wykonania swoich kartek.

Prosimy o zabranie ze sobą małych nożyczek do precyzyjnego cięcia.

  • warsztaty 3 godzinne
  • w cenie 168 zł

Warsztaty LO

Warsztaty scrapbookingowe prowadzone przez Małgorzatę Krefft. Znaną w świecie scraperek jako Kreffcik. Tworzyć będziemy scrap – layout o powierzchni 30×30. Uczestnik warsztatów zapozna się jakie może wykonać samodzielnie bazy do LO, Opowiem o  technikach przydatnych w pracy , doborze kolorów, użycia odpowiednich materiałów  oraz narzędzi. Będziemy tworzyć bogaty w dodatki i techniki LO.
Cena zawiera materiały niezbędne  do wykonania pracy. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał dostęp do narzędzi i dodatków które będą mu potrzebne do wykonania swojego LO.

Prosimy o zabranie ze sobą małych nożyczek do precyzyjnego cięcia oraz przynajmniej jednego zdjęcia (9×13, lub 10×15) lub dwóch mniejszych w podobnej kolorystyce najlepiej z jednej sesji zdjęciowej.

  • warsztaty 3 godzinne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress